SMDJ28A-HRA
SMDJ28A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 45.4V DO214AB
Σε απόθεμα: 8101 pcs
Κατεβάστε: SMDJ28A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ28C
SMDJ28C
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 47.67V DO214AB
Σε απόθεμα: 127428 pcs
Κατεβάστε: SMDJ28C.pdf
RFQ
SMDJ28A M6G
SMDJ28A M6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ28A M6G.pdf
SMDJ28A
SMDJ28A
Κατεβάστε: SMDJ28A.pdf
SMDJ28A-T7
SMDJ28A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ28A V7G
SMDJ28A V7G
Κατεβάστε: SMDJ28A V7G.pdf
SMDJ28
SMDJ28
Κατεβάστε: SMDJ28.pdf
SMDJ28A-HRAT7
SMDJ28A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ28A-HRAT7.pdf
SMDJ28AHM6G
SMDJ28AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ28AHM6G.pdf
SMDJ28A V6G
SMDJ28A V6G
Κατεβάστε: SMDJ28A V6G.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών