SMDJ26A-HRA
SMDJ26A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
Σε απόθεμα: 7470 pcs
Κατεβάστε: SMDJ26A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ26A-HRAT7
SMDJ26A-HRAT7
Σε απόθεμα: 6398 pcs
Κατεβάστε: SMDJ26A-HRAT7.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών