SMDJ24A-HRAT7
SMDJ24A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Σε απόθεμα: 7745 pcs
Κατεβάστε: SMDJ24A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ24A R7G
SMDJ24A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 133143 pcs
Κατεβάστε: SMDJ24A R7G.pdf
RFQ
SMDJ24AHM6G
SMDJ24AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ24AHM6G.pdf
SMDJ24A M6G
SMDJ24A M6G
Κατεβάστε: SMDJ24A M6G.pdf
SMDJ24A-HRA
SMDJ24A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ24A-HRA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών