SMDJ22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ22CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ22CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ22CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ22CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ22CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93070 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ22CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3711CT
F3711CT-ND
SMDJ22CACT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 84.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ22CA-T7
SMDJ22CA-T7
Σε απόθεμα: 79194 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ22AHM6G
SMDJ22AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ22AHM6G.pdf
RFQ
SMDJ22CA-HR
SMDJ22CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ22CA-HR.pdf
SMDJ22CA R7G
SMDJ22CA R7G
Κατεβάστε: SMDJ22CA R7G.pdf
SMDJ22CA-HRA
SMDJ22CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ22CA-HRA.pdf
SMDJ22CA-HRAT7
SMDJ22CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ22CA-HRAT7.pdf
SMDJ22AHR7G
SMDJ22AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ22AHR7G.pdf
SMDJ22A-T7
SMDJ22A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ22CA M6G
SMDJ22CA M6G
Κατεβάστε: SMDJ22CA M6G.pdf
SMDJ22A-HRAT7
SMDJ22A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ22A-HRAT7.pdf
SMDJ22C
SMDJ22C
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 37.28V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ22C.pdf
SMDJ22A-HRA
SMDJ22A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ22A-HRA.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών