SMDJ220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ220CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ220CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 220V 356V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ220CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ220CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ220CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74741 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ220CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 220V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 356V
Τάση - Ανάλυση (Min) 242V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F10927TR
SMDJ220CA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ20CAHR7G
SMDJ20CAHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
Σε απόθεμα: 143781 pcs
Κατεβάστε: SMDJ20CAHR7G.pdf
RFQ
SMDJ22A
SMDJ22A
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ22A.pdf
RFQ
SMDJ22A M6G
SMDJ22A M6G