SMDJ160CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ160CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ160CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ160CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ160CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ160CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72697 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ160CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 259V
Τάση - Ανάλυση (Min) 178V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3705TR
F3705TR-ND
SMDJ160CA-ND
SMDJ160CATR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ16A V6G
SMDJ16A V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: TVS DIODE 16V 26V DO214AB
Σε απόθεμα: 205249 pcs
Κατεβάστε: SMDJ16A V6G.pdf
RFQ
SMDJ160CA-T7
SMDJ160CA-T7
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ16A V7G
SMDJ16A V7G
Κατεβάστε: SMDJ16A V7G.pdf
SMDJ160
SMDJ160
Περιγραφή: TVS DIODE 160V 271.95V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ160.pdf
SMDJ15CAHR7G
SMDJ15CAHR7G
Περιγραφή: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ15CAHR7G.pdf
SMDJ16
SMDJ16
Περιγραφή: TVS DIODE 16V 27.3V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ16.pdf
SMDJ160A-T7
SMDJ160A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ160C
SMDJ160C
Κατεβάστε: SMDJ160C.pdf
SMDJ160A
SMDJ160A
Κατεβάστε: SMDJ160A.pdf
SMDJ16A R7G
SMDJ16A R7G
Κατεβάστε: SMDJ16A R7G.pdf
SMDJ16A M6G
SMDJ16A M6G
Κατεβάστε: SMDJ16A M6G.pdf
SMDJ16A
SMDJ16A
Κατεβάστε: SMDJ16A.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών