SMDJ14A-HRAT7
SMDJ14A-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
Σε απόθεμα: 6766 pcs
Κατεβάστε: SMDJ14A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ14A-T7
SMDJ14A-T7
Σε απόθεμα: 105907 pcs
Κατεβάστε: SMDJ14A-T7.pdf
RFQ
SMDJ14A V6G
SMDJ14A V6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ14A V6G.pdf
SMDJ14A V7G
SMDJ14A V7G
Κατεβάστε: SMDJ14A V7G.pdf
SMDJ14A R7G
SMDJ14A R7G
Κατεβάστε: SMDJ14A R7G.pdf
SMDJ14AHR7G
SMDJ14AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ14AHR7G.pdf
SMDJ14A M6G
SMDJ14A M6G
Κατεβάστε: SMDJ14A M6G.pdf
SMDJ14A-HRA
SMDJ14A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ14A-HRA.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών