SMDJ13A-HRA
SMDJ13A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
Σε απόθεμα: 8446 pcs
Κατεβάστε: SMDJ13A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ130CA-T7
SMDJ130CA-T7
Περιγραφή: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Σε απόθεμα: 98746 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SMDJ13A R7G
SMDJ13A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ13A R7G.pdf
SMDJ13C
SMDJ13C
Περιγραφή: TVS DIODE 13V 22.58V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ13C.pdf
SMDJ13A-HRAT7
SMDJ13A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ13A-HRAT7.pdf
SMDJ13A-T7
SMDJ13A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ13A V6G
SMDJ13A V6G
Κατεβάστε: SMDJ13A V6G.pdf
SMDJ13A V7G
SMDJ13A V7G
Κατεβάστε: SMDJ13A V7G.pdf
SMDJ13AHM6G
SMDJ13AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ13AHM6G.pdf
SMDJ13A
SMDJ13A
Κατεβάστε: SMDJ13A.pdf
SMDJ13AHR7G
SMDJ13AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ13AHR7G.pdf
SMDJ13A M6G
SMDJ13A M6G
Κατεβάστε: SMDJ13A M6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών