SMDJ12CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ12CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ12CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ12CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ12CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ12CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 142543 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ12CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 12V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 19.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 13.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMDJ12CATR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 150.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ12AHM6G
SMDJ12AHM6G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ12AHM6G.pdf
RFQ
SMDJ12CA-HRAT7
SMDJ12CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ12CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ12C
SMDJ12C
Περιγραφή: TVS DIODE 12V 20.9V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ12C.pdf
SMDJ12CA R7G
SMDJ12CA R7G
Κατεβάστε: SMDJ12CA R7G.pdf
SMDJ12CA-HRA
SMDJ12CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ12CA-HRA.pdf
SMDJ12AHR7G
SMDJ12AHR7G
Κατεβάστε: SMDJ12AHR7G.pdf
SMDJ12CA M6G
SMDJ12CA M6G
Κατεβάστε: SMDJ12CA M6G.pdf
SMDJ12CA-HR
SMDJ12CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ12CA-HR.pdf
SMDJ12A-T7
SMDJ12A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ12A-HRA
SMDJ12A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ12A-HRA.pdf
SMDJ12CA-T7
SMDJ12CA-T7
Κατεβάστε:
SMDJ12A-HRAT7
SMDJ12A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ12A-HRAT7.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών