SMDJ12A-HRA
SMDJ12A-HRA
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 12V 19.9V DO214AB
Σε απόθεμα: 7698 pcs
Κατεβάστε: SMDJ12A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ12A-HRAT7
SMDJ12A-HRAT7
Σε απόθεμα: 6735 pcs
Κατεβάστε: SMDJ12A-HRAT7.pdf
RFQ
SMDJ12A R7G
SMDJ12A R7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMDJ12A R7G.pdf
SMDJ12A
SMDJ12A
Κατεβάστε: SMDJ12A.pdf
SMDJ12A M6G
SMDJ12A M6G
Κατεβάστε: SMDJ12A M6G.pdf
SMDJ12A V7G
SMDJ12A V7G
Κατεβάστε: SMDJ12A V7G.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών