SMDJ11CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMDJ11CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMDJ11CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMDJ11CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMDJ11CA
Αριθμός εξαρτήματος SMDJ11CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 124982 pcs Φύλλο δεδομένων SMDJ11CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 11V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.2V
Τάση - Ανάλυση (Min) 12.2V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMDJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα F3693DKR
F3693DKR-ND
SMDJ11CADKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 164.8A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMDJ11AHR7G
SMDJ11AHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 154579 pcs
Κατεβάστε: SMDJ11AHR7G.pdf
RFQ
SMDJ11A-HRA
SMDJ11A-HRA
Κατεβάστε: SMDJ11A-HRA.pdf
RFQ
SMDJ11CA-T7
SMDJ11CA-T7
Κατεβάστε:
SMDJ11CA-HRAT7
SMDJ11CA-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ11CA-HRAT7.pdf
SMDJ11CA-HRA
SMDJ11CA-HRA
Κατεβάστε: SMDJ11CA-HRA.pdf
SMDJ11A-T7
SMDJ11A-T7
Κατεβάστε:
SMDJ11CA R7G
SMDJ11CA R7G
Κατεβάστε: SMDJ11CA R7G.pdf
SMDJ11CA M6G
SMDJ11CA M6G
Κατεβάστε: SMDJ11CA M6G.pdf
SMDJ11A-HRAT7
SMDJ11A-HRAT7
Κατεβάστε: SMDJ11A-HRAT7.pdf
SMDJ11C
SMDJ11C
Περιγραφή: TVS DIODE 11V 19.11V DO214AB
Κατεβάστε: SMDJ11C.pdf
SMDJ11CA-HR
SMDJ11CA-HR
Κατεβάστε: SMDJ11CA-HR.pdf
SMDJ11AHM6G
SMDJ11AHM6G
Κατεβάστε: SMDJ11AHM6G.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών