SMD300F/15-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD300F/15-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 15V 3A 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SMD300F/15-2.pdf2.SMD300F/15-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMD300F/15-2
Αριθμός εξαρτήματος SMD300F/15-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 15V 3A 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 250698 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMD300F/15-2.pdf2.SMD300F/15-2.pdf
Τάσης - Max 15V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 35s Πάχος (Max) 0.118" (3.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Σειρά PolySwitch®, SMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 50 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 15 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα RF1835-000
SMD300F/15-2-ND
SMD300F/15-2TR
SMD300F/152
SMD300F152
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 3A Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 6A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 3A εγκρίσεις CSA, TUV, UL