SMD2920P125TFA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920
Φύλλα δεδομένων: SMD2920P125TFA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMD2920P125TFA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 15V 1.25A 2920 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4703 pcs Φύλλο δεδομένων SMD2920P125TFA.pdf
Τάσης - Max 15V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 2s Πάχος (Max) 0.031" (0.78mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) Σειρά POLY-FUSE®, SMD2920
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 250 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 70 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2920 (7351 Metric), Concave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.25A Ih Surface Mount 2920 (7351 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.5A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.25A εγκρίσεις cURus, TUV