SMD200F-2018-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD200F-2018-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 2A 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.SMD200F-2018-2.pdf2.SMD200F-2018-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMD200F-2018-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 2A 2SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 200080 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SMD200F-2018-2.pdf2.SMD200F-2018-2.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 3s Πάχος (Max) 0.060" (1.52mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.180" W (5.08mm x 4.58mm) Σειρά PolySwitch®, SMD
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 100 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 48 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα SMD200F-2018-2CT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks) Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 2A Ih Surface Mount 2-SMD
Τρέχουσες - Trip (It) 4.2A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 2A εγκρίσεις CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMD2020
SMD2020
Κατασκευαστές: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή: SOLDER SPHERES SN96.5/AG3.0/CU0.
Σε απόθεμα: 819 pcs
Κατεβάστε: SMD2020.pdf
RFQ
SMD1NL
SMD1NL
Κατασκευαστές: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή: REMOVAL KIT LEAD FREE F/COMP SMD
Σε απόθεμα: 5738 pcs
Κατεβάστε: SMD1NL.pdf
RFQ
SMD200F-2
SMD200F-2
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 15V 2A 2SMD
Κατεβάστε: SMD200F-2.pdf
Περιγραφή: SOLDER/DESOLDER REWORK KIT SMD
Σε απόθεμα: 845 pcs
Κατεβάστε:
SMD1R
SMD1R
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 9"
Κατεβάστε:
SMD200F/24-2920-2
SMD200F/24-2920-2
Περιγραφή: PTC RESET FUSE 24V 2A 2SMD