SMD1812P125TSA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 15V 1.25A 1812
Φύλλα δεδομένων: SMD1812P125TSA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMD1812P125TSA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 15V 1.25A 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4117 pcs Φύλλο δεδομένων SMD1812P125TSA.pdf
Τάσης - Max 15V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 400ms Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά POLY-FUSE®, SMD1812
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 250 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 70 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 15V 1.25A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 2.5A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.25A εγκρίσεις cURus, TUV