SMD1812P010TFA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 30V 100MA 1812
Φύλλα δεδομένων: SMD1812P010TFA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMD1812P010TFA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 100MA 1812 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5729 pcs Φύλλο δεδομένων SMD1812P010TFA.pdf
Τάσης - Max 30V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 1.5s Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Σειρά POLY-FUSE®, SMD1812
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 15 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 1.6 Ohms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1812 (4532 Metric), Concave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 300mA Τρέχουσες - Max 10A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 100mA εγκρίσεις cURus, TUV