SMD1206P100TFA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD1206P100TFA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 6V 1A 1206
Φύλλα δεδομένων: SMD1206P100TFA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SMD1206P100TFA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 6V 1A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6035 pcs Φύλλο δεδομένων SMD1206P100TFA.pdf
Τάσης - Max 6V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 300ms Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Σειρά POLY-FUSE®, SMD1206
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 210 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 55 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric), Concave Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Τρέχουσες - Trip (It) 1.8A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1A εγκρίσεις cURus, TUV