SMCJ8.5CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMCJ8.5CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMCJ8.5CA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB
Φύλλα δεδομένων: SMCJ8.5CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMCJ8.5CA
Αριθμός εξαρτήματος SMCJ8.5CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230055 pcs Φύλλο δεδομένων SMCJ8.5CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά SMCJ
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα SMCJ8.5CALFTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 104.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMCJ8.5AHR7G
SMCJ8.5AHR7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Σε απόθεμα: 150945 pcs
Κατεβάστε: SMCJ8.5AHR7G.pdf
RFQ
SMCJ8.5CA-E3/9AT
SMCJ8.5CA-E3/9AT
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA-E3/9AT.pdf
RFQ
SMCJ8.5ATR
SMCJ8.5ATR
Κατασκευαστές: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 14.4V SMC
Κατεβάστε: SMCJ8.5ATR.pdf
SMCJ8.5CA
SMCJ8.5CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA.pdf
SMCJ8.5AHE3/9AT
SMCJ8.5AHE3/9AT
Κατασκευαστές: Vishay Semiconductor Diodes Division
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5VWM 14.4VC SMC
Κατεβάστε: SMCJ8.5AHE3/9AT.pdf
SMCJ8.5AHM6G
SMCJ8.5AHM6G
Κατεβάστε: SMCJ8.5AHM6G.pdf
SMCJ8.5CA M6G
SMCJ8.5CA M6G
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA M6G.pdf
SMCJ8.5CA R7G
SMCJ8.5CA R7G
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA R7G.pdf
SMCJ8.5C
SMCJ8.5C
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 15.12V DO214AB
Κατεβάστε: SMCJ8.5C.pdf
SMCJ8.5CA-E3/57T
SMCJ8.5CA-E3/57T
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA-E3/57T.pdf
SMCJ8.5CA-13-F
SMCJ8.5CA-13-F
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA-13-F.pdf
SMCJ8.5CA-13
SMCJ8.5CA-13
Κατεβάστε: SMCJ8.5CA-13.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών