SMCJ130CA-HRAT7
SMCJ130CA-HRAT7
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Σε απόθεμα: 8252 pcs
Κατεβάστε: SMCJ130CA-HRAT7.pdf
RFQ
SMCJ130CA-HRA
SMCJ130CA-HRA
Σε απόθεμα: 7933 pcs
Κατεβάστε: SMCJ130CA-HRA.pdf
RFQ
SMCJ130CA V7G
SMCJ130CA V7G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMCJ130CA V7G.pdf
SMCJ130CA-TR
SMCJ130CA-TR
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 130V 265V SMC