SMBJ75CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ75CA-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 75V 121V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ75CA-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ75CA-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ75CA-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18901 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ75CA-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V
Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ) Σειρά SMBJ-HRA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια 1
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ75CA-M3/52
SMBJ75CA-M3/52
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Σε απόθεμα: 273457 pcs
Κατεβάστε: SMBJ75CA-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ75CA-TP
SMBJ75CA-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: SMBJ75CA-TP.pdf
RFQ
SMBJ75CA R5G
SMBJ75CA R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Κατεβάστε: SMBJ75CA R5G.pdf
SMBJ75CA-E3/52
SMBJ75CA-E3/52
Κατεβάστε: SMBJ75CA-E3/52.pdf
SMBJ75CAHE3/5B
SMBJ75CAHE3/5B
Κατεβάστε: SMBJ75CAHE3/5B.pdf
SMBJ75CA-HR
SMBJ75CA-HR