SMBJ45CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ45CA-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ45CA-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ45CA-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ45CA-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15885 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ45CA-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 45V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 72.7V
Τάση - Ανάλυση (Min) 50V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ) Σειρά SMBJ-HRA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 8.3A