SMBJ40A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ40A-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ40A-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ40A-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ40A-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17741 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ40A-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.5V
Τάση - Ανάλυση (Min) 44.4V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ)
Σειρά SMBJ-HRA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 9.3A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -