SMBJ36CA-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ36CA-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ36CA-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ36CA-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ36CA-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 18178 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ36CA-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 58.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 40V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ) Σειρά SMBJ-HRA
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10.4A