SMBJ30A-HRA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMBJ30A-HRA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA
Φύλλα δεδομένων: SMBJ30A-HRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMBJ30A-HRA
Αριθμός εξαρτήματος SMBJ30A-HRA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 30V 48.4V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20034 pcs Φύλλο δεδομένων SMBJ30A-HRA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 48.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 33.3V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AA (SMBJ)
Σειρά SMBJ-HRA Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMBJ30A-HR
SMBJ30A-HR
Σε απόθεμα: 17801 pcs
Κατεβάστε: SMBJ30A-HR.pdf
RFQ
SMBJ30A-TP
SMBJ30A-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Κατεβάστε: SMBJ30A-TP.pdf
RFQ
SMBJ30A-TR
SMBJ30A-TR
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 64.3V SMB
Κατεβάστε: SMBJ30A-TR.pdf
SMBJ30A R5G
SMBJ30A R5G
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)