SMAJ300A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMAJ300A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMAJ300A
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 300V 486V DO214AC
Φύλλα δεδομένων: SMAJ300A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMAJ300A
Αριθμός εξαρτήματος SMAJ300A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 300V 486V DO214AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373611 pcs Φύλλο δεδομένων SMAJ300A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 300V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 486V
Τάση - Ανάλυση (Min) 335V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά SMAJ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 400W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα SMAJ300ALFTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 800mA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMAJ30
SMAJ30
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 50.82V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ30.pdf
RFQ
SMAJ300
SMAJ300
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 510.3V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ300.pdf
RFQ
SMAJ30-E3/5A
SMAJ30-E3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 30V 53.5V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ30-E3/5A.pdf
SMAJ300CA
SMAJ300CA
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Περιγραφή: TVS DIODE 300V 486V SMA
Κατεβάστε: SMAJ300CA.pdf
Κατεβάστε: SMAJ300CA.pdf
SMAJ300AE3/TR13
SMAJ300AE3/TR13
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 300V DO214AC
Κατεβάστε:
SMAJ300A-H
SMAJ300A-H
Κατασκευαστές: Bourns, Inc.
Κατεβάστε: SMAJ300A-H.pdf
SMAJ300A-E
SMAJ300A-E
Περιγραφή: TVS DIODE SMA SUF MT TR
Κατεβάστε: SMAJ300A-E.pdf
SMAJ28HE3/61
SMAJ28HE3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 28V 50V DO214AC
Κατεβάστε: SMAJ28HE3/61.pdf
SMAJ300C
SMAJ300C
Κατεβάστε: SMAJ300C.pdf
SMAJ300A
SMAJ300A
Κατεβάστε: SMAJ300A.pdf
SMAJ30-E3/61
SMAJ30-E3/61
Κατεβάστε: SMAJ30-E3/61.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών