SMA6J8.5A
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMA6J8.5A
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODES SMA 600W TR
Φύλλα δεδομένων: SMA6J8.5A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMA6J8.5A
Αριθμός εξαρτήματος SMA6J8.5A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODES SMA 600W TR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 423788 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6J8.5A.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA)
Σειρά SMA6J Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 41.7A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMA6J8.0A-M3/5A
SMA6J8.0A-M3/5A
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: TVS DIODE 8V 12.5V DO214AC
Σε απόθεμα: 546532 pcs
Κατεβάστε: SMA6J8.0A-M3/5A.pdf
RFQ
SMA6J8.5A-TR
SMA6J8.5A-TR
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 18.7V SMA
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-TR.pdf
RFQ
SMA6J8.0A-E3/61
SMA6J8.0A-E3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 8V 18.2V DO214AC
Κατεβάστε: SMA6J8.0A-E3/61.pdf
SMA6J8.0A-M3/61
SMA6J8.0A-M3/61
Κατεβάστε: SMA6J8.0A-M3/61.pdf
SMA6J8.5A-M3/5A
SMA6J8.5A-M3/5A
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 13.3V DO214AC
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-M3/5A.pdf
SMA6J8.5A-E3/61
SMA6J8.5A-E3/61
Περιγραφή: TVS DIODE 8.5V 18.7V DO214AC
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-E3/61.pdf
SMA6J8.0CA
SMA6J8.0CA
Κατεβάστε: SMA6J8.0CA.pdf
SMA6J8.5A-M3/61
SMA6J8.5A-M3/61
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-M3/61.pdf
SMA6J8.5A-E3/5A
SMA6J8.5A-E3/5A
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-E3/5A.pdf
SMA6J8.5A-TP
SMA6J8.5A-TP
Κατασκευαστές: Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή: 8.5V, 600W, UNIDIRECTIONAL TVS,
Κατεβάστε: SMA6J8.5A-TP.pdf
SMA6J8.0AHM3/5A
SMA6J8.0AHM3/5A