SMA6J7.5CA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODES SMA 600W TR
Φύλλα δεδομένων: SMA6J7.5CA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMA6J7.5CA
Αριθμός εξαρτήματος SMA6J7.5CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODES SMA 600W TR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 387083 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6J7.5CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 7.5V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 12.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 8.33V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA) Σειρά SMA6J
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 46.5A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -