SMA6J15CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SMA6J15CA
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODES SMA 600W TR
Φύλλα δεδομένων: SMA6J15CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMA6J15CA
Αριθμός εξαρτήματος SMA6J15CA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODES SMA 600W TR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 457357 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6J15CA.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 15V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 24.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 16.7V Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AC (SMA) Σειρά SMA6J
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 25.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -