SLD54U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD54U-017-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 54V 87.1V P600
Φύλλα δεδομένων: SLD54U-017-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLD54U-017-B
Αριθμός εξαρτήματος SLD54U-017-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48992 pcs Φύλλο δεδομένων SLD54U-017-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V
Τάση - Ανάλυση (Min) 60V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SLD Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 58.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές Automotive
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SLD58-018-B
SLD58-018-B
Περιγραφή: TVS DIODE 58V 93.6V P600
Σε απόθεμα: 37103 pcs
Κατεβάστε: SLD58-018-B.pdf
RFQ
SLD5R-1
SLD5R-1
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 5POS 1.25MM R/A