SLD24U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD24U-017-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 24V 38.9V P600
Φύλλα δεδομένων: SLD24U-017-B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLD24U-017-B
Αριθμός εξαρτήματος SLD24U-017-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 24V 38.9V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62668 pcs Φύλλο δεδομένων SLD24U-017-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 24V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 38.9V
Τάση - Ανάλυση (Min) 26.7V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SLD Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Αλλα ονόματα F5318
SLD24U-017-B-ND
SLD24U017B
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 131.1A