SLD20U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD20U-017-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος TVS DIODE 20V 32.4V P600
Φύλλα δεδομένων: SLD20U-017-B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SLD20U-017-B
Αριθμός εξαρτήματος SLD20U-017-B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 20V 32.4V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48187 pcs Φύλλο δεδομένων SLD20U-017-B.pdf
Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 20V Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 32.4V
Τάση - Ανάλυση (Min) 22.2V Μονοκατευθυντικά κανάλια 1
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SLD Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 157.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -