SL1411A470SM
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1411A470SM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 470V 10KA SURFACE MOUNT
Φύλλα δεδομένων: SL1411A470SM.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1411A470SM
Αριθμός εξαρτήματος SL1411A470SM Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 470V 10KA SURFACE MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60612 pcs Φύλλο δεδομένων SL1411A470SM.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 470V Ανοχή -
Σειρά SL1411A Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Cylinder Square End Αλλα ονόματα SL1411A470SMCT
Αριθμός των Πολωνών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 470V 10000A (10kA) 2 Pole Surface Mount
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL1411A600SM
SL1411A600SM
Περιγραφή: GDT 600V 10KA SURFACE MOUNT
Σε απόθεμα: 72657 pcs
Κατεβάστε: SL1411A600SM.pdf
RFQ
SL1415
SL1415
Κατασκευαστές: Klein Tools
Περιγραφή: BIT POWER SLOTTED 1/4" 1"