SL1021B400RF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021B400RF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT
Φύλλα δεδομένων: SL1021B400RF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021B400RF
Αριθμός εξαρτήματος SL1021B400RF Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 400V 20KA T/H FAIL SHORT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33969 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021B400RF.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 400V Ανοχή -
Σειρά SL1021B Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA) Fail Σύντομο Yes
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 400V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL1021B350RG
SL1021B350RG
Περιγραφή: GDT 350V 20KA T/H FAIL SHORT
Σε απόθεμα: 4153 pcs
Κατεβάστε: SL1021B350RG.pdf
RFQ
SL1021B400RS
SL1021B400RS
Περιγραφή: GDT 400V 20KA THROUGH HOLE
Κατεβάστε: SL1021B400RS.pdf
RFQ
SL1021B400R
SL1021B400R