SL1021B230RS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος GDT 230V 20KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021B230RS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021B230RS
Αριθμός εξαρτήματος SL1021B230RS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 230V 20KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4357 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021B230RS.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 230V Ανοχή -
Σειρά SL1021B Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 20000A (20kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 230V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole