SL1021A250R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A250R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 250V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021A250R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021A250R
Αριθμός εξαρτήματος SL1021A250R Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 250V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88067 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021A250R.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 250V Ανοχή -
Σειρά SL1021A Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA) Fail Σύντομο No
Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SL1021A230RF
SL1021A230RF
Περιγραφή: GDT 230V 10KA T/H FAIL SHORT
Κατεβάστε: SL1021A230RF.pdf
RFQ
SL1021A230R
SL1021A230R
Περιγραφή: GAS TUBE GDT 230V 10KA 3PIN RADL
Κατεβάστε: SL1021A230R.pdf
RFQ
SL1021A250RF
SL1021A250RF
Περιγραφή: GDT 250V 10KA T/H FAIL SHORT
Κατεβάστε: SL1021A250RF.pdf
SL1021A230X
SL1021A230X
Περιγραφή: GDT 230V 10KA THROUGH HOLE
Κατεβάστε: SL1021A230X.pdf
SL1021A250RG
SL1021A250RG