SL1021A200RS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1021A200RS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 200V 10KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1021A200RS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1021A200RS
Αριθμός εξαρτήματος SL1021A200RS Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 200V 10KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5527 pcs Φύλλο δεδομένων SL1021A200RS.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 200V Ανοχή -
Σειρά SL1021A Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Αριθμός των Πολωνών 3
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 10000A (10kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 200V 10000A (10kA) 3 Pole Through Hole