SL1011A350A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1011A350A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος GDT 350V 5KA THROUGH HOLE
Φύλλα δεδομένων: SL1011A350A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SL1011A350A
Αριθμός εξαρτήματος SL1011A350A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή GDT 350V 5KA THROUGH HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79382 pcs Φύλλο δεδομένων SL1011A350A.pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) 350V Ανοχή -
Σειρά SL1011A Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Cylinder Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ρεύμα απελευθέρωσης παλμού (8 / 20μs) 5000A (5kA)
Fail Σύντομο No Λεπτομερής περιγραφή Gas Discharge Tube 350V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole