SJ6016N1RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6016N1RP Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος SCR 16A HIGH TEMP TO263
Φύλλα δεδομένων: 1.SJ6016N1RP.pdf2.SJ6016N1RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SJ6016N1RP
Αριθμός εξαρτήματος SJ6016N1RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SCR 16A HIGH TEMP TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67435 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SJ6016N1RP.pdf2.SJ6016N1RP.pdf
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V Τάσης - μέλος Off 600V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 1.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-263 (D2Pak)
Σειρά SJ SCR Τύπος Standard Recovery
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα F11332TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 16A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 10A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 10µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 188A, 225A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 15mA
Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 6mA