SE-TA12ASF-WL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TERM ASSY 12-V SMALL FORMAT WL
Φύλλα δεδομένων: SE-TA12ASF-WL.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 223 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 223 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SE-TA12ASF-WL
Αριθμός εξαρτήματος SE-TA12ASF-WL Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Διαθέσιμη ποσότητα 223 pcs Φύλλο δεδομένων SE-TA12ASF-WL.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SE-TA12A-WL
SE-TA12A-WL
Περιγραφή: RELAY ELEC GF/GC TERM ASSY 12.0V
Σε απόθεμα: 213 pcs
Κατεβάστε: SE-TA12A-WL.pdf
RFQ
SE-TA6
SE-TA6
Περιγραφή: TERM ASSY 5.6V 50W
Σε απόθεμα: 317 pcs
Κατεβάστε: SE-TA6.pdf
RFQ
SE-TA24A
SE-TA24A
Περιγραφή: TEMP COMPENSATED TERMINATION 18V
Σε απόθεμα: 100 pcs
Κατεβάστε: SE-TA24A.pdf
SE-TA12A
SE-TA12A
Περιγραφή: TERMINATION ASSEMBLY - 12V
Σε απόθεμα: 249 pcs
Κατεβάστε: SE-TA12A.pdf
SE-MUX
SE-MUX
Περιγραφή: GF/GC TERM MULTIPLEXER
Σε απόθεμα: 72 pcs
Κατεβάστε: SE-MUX.pdf
SE-TA24B
SE-TA24B
Περιγραφή: TEMP MULTIPLEX TERMINATION 18V
Σε απόθεμα: 108 pcs
Κατεβάστε: SE-TA24B.pdf
SE-TA6A
SE-TA6A
Περιγραφή: TERMINATION ASSEMBLY 50W