SDP0240T023G5RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος THYRISTOR G.FAST 24V 50A SC74A
Φύλλα δεδομένων: SDP0240T023G5RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDP0240T023G5RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή THYRISTOR G.FAST 24V 50A SC74A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 127984 pcs Φύλλο δεδομένων SDP0240T023G5RP.pdf
Τάσης - On μέλος 4V Τάσης - μέλος Off 24V
Τάσης - ράμπας - Σειρά SDP
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
Αλλα ονόματα F5919TR Αριθμός Στοιχείων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχον - μέγιστο παλμό (8 / 20μs) 50A Τρέχουσες - Hold (Ιη) 30mA
χωρητικότητα 5pF