S4004DS1RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SCR SENS 400V 4A TO252-3
Φύλλα δεδομένων: 1.S4004DS1RP.pdf2.S4004DS1RP.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S4004DS1RP
Αριθμός εξαρτήματος S4004DS1RP Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή SCR SENS 400V 4A TO252-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114348 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S4004DS1RP.pdf2.S4004DS1RP.pdf
Τάσης - Κρατικές (VTM) (Max) 1.6V Τάσης - μέλος Off 400V
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 800mV Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252, (D-Pak)
Σειρά - SCR Τύπος Sensitive Gate
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Αλλα ονόματα F5664DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή SCR 400V 4A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 4A
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 2.5A Τρέχουσες - Off μέλος (Max) 2µA
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 25A, 30A Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 4mA