RXEF185K-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF185K-2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RXEF185K-2.pdf2.RXEF185K-2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RXEF185K-2
Αριθμός εξαρτήματος RXEF185K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 1.85A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185508 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RXEF185K-2.pdf2.RXEF185K-2.pdf
Τάσης - Max 72V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 12.6s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.660" Dia x 0.118" T (16.76mm x 3.00mm) Σειρά PolySwitch®, RXEF
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 190 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 80 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RXEF185K-2HFCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.199" (5.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.906" (23.00mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 3.7A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.85A εγκρίσεις CQC, CSA, TUV, UL
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
RXEF185-AP
RXEF185-AP
Σε απόθεμα: 266801 pcs
Κατεβάστε: RXEF185-AP.pdf
RFQ
RXEF185
RXEF185