RXEF135-1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
RXEF135-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RXEF135-1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.RXEF135-1.pdf2.RXEF135-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RXEF135-1
Αριθμός εξαρτήματος RXEF135-1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292496 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RXEF135-1.pdf2.RXEF135-1.pdf
Τάσης - Max 72V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 9.6s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.571" Dia x 0.118" T (14.50mm x 3.00mm) Σειρά PolySwitch®, RXEF
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 300 mOhms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 120 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα RF0903-000
RF2714-000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.199" (5.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.752" (19.10mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 2.7A Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 1.35A εγκρίσεις CQC, CSA, TUV, UL