RXEF040-1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: RXEF040-1
Περιγραφή προϊόντος PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL
Φύλλα δεδομένων: RXEF040-1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RXEF040-1
Αριθμός εξαρτήματος RXEF040-1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή PTC RESET FUSE 72V 400MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5318 pcs Φύλλο δεδομένων RXEF040-1.pdf
Τάσης - Max 72V Τύπος Polymeric
Ώρα να Ταξιδιού 3.8s Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.299" Dia x 0.118" T (7.60mm x 3.00mm) Σειρά PolySwitch®, RXEF
Αντίσταση - Ταχυδρομείο (R1) (Max) 1.29 Ohms Αντίσταση - αρχική (Ri) (ελάχιστη) 550 mOhms
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
μόλυβδος Απόσταση 0.199" (5.05mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.532" (13.50mm) Λεπτομερής περιγραφή Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 400mA Ih Through Hole Radial, Disc
Τρέχουσες - Trip (It) 800mA Τρέχουσες - Max 40A
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 400mA εγκρίσεις CQC, CSA, TUV, UL