ROV20H511K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H511K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H511K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H511K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5921 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H511K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F59660-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 418V
Μέγιστη AC Volts 320V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 382J Λεπτομερής περιγραφή 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 790pF @ 1kHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ROV20H560L-S-2
ROV20H560L-S-2
Περιγραφή: VARISTOR 56V 3KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 5817 pcs
Κατεβάστε: ROV20H560L-S-2.pdf
RFQ
ROV20H511K-2
ROV20H511K-2
Σε απόθεμα: 4697 pcs
Κατεβάστε: ROV20H511K-2.pdf
RFQ
ROV20H511K-S-2
ROV20H511K-S-2