ROV20H470L-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 47V 3KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H470L-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H470L-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H470L-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 47V 3KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4513 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H470L-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 47V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 39.95V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 54.05V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα D94465-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 38V
Μέγιστη AC Volts 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 34J Λεπτομερής περιγραφή 47V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 12100pF @ 1kHz