ROV20H390L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H390L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H390L
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H390L Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 39V 3KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5594 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H390L.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 33.15V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 44.85V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα D26672-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 31V
Μέγιστη AC Volts 25V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 28J Λεπτομερής περιγραφή 39V 3kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 15000pF @ 1kHz