ROV20H271K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H271K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H271K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H271K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4597 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H271K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F52648-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 225V
Μέγιστη AC Volts 175V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 190J Λεπτομερής περιγραφή 270V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1260pF @ 1kHz