ROV20H201K-S
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H201K-S.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H201K-S
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H201K-S Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4694 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H201K-S.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 200V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 180V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα C76653-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 170V
Μέγιστη AC Volts 130V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 140J Λεπτομερής περιγραφή 200V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1830pF @ 1kHz