ROV20H181K-2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: ROV20H181K-2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ROV20H181K-2
Αριθμός εξαρτήματος ROV20H181K-2 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5906 pcs Φύλλο δεδομένων ROV20H181K-2.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 180V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 162V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 198V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα D09743-000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Μέγιστη Volts DC 150V
Μέγιστη AC Volts 115V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ενέργεια 130J Λεπτομερής περιγραφή 180V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2400pF @ 1kHz